třída Ambiente

Pomyslnou střední třídu tvoří oceli předních světových výrobců a to švédské SSAB s materiálem Purextm a ArcelorMittal s povrchovými úpravami Granite© Storm a Granite© HDX. Vyznačují se vysokou vrstvou pozinkování a sílou polyesterového nátěru. Díky tomu má celá třída výborné záruky na korozi a stálost barvy.

Tloušťka vrchní vrstvy laku 26 – 55 μm
Tloušťka materiálu 0,5 mm
Váha cca 4,5 kg / m2
Záruka na materiál 30 let pro celou třídu
Záruka na barvu 15 let pro celou třídu
Počet barev 14


Purextm 26 µm | Jedna z nejznámějších povrchových úprav švédského výrobce ocelí SSAB patřící do skupiny materiálů GreenCoat. Ty se vyznačují ekologickým složením barevných polyesterů s nízkým dopadem na životní prostředí. Materiál Purextm samotný je ceněn pro svoji odolnost proti korozi, povětrnostním vlivům, pružnost a dlouhodobou stálost barev.
ambiente

Granite© Storm 50 µm | Povrchová úprava Granite© Storm je polyuretanový povlak s matnou strukturou. Vyznačuje se jedinečnou odolností vůči UV záření, velmi dobrou odolností proti agresivnímu prostředí a vynikající plasticitou. Granite© Storm byl před uvedením na trh důkladně testován výrobcem tohoto materiálu – společností ArcelorMittal. 
ambiente

Granite© HDX 55 µm
| Z technického a estetického hlediska je Granite© HDX nejlepší volba ze série Granite společnosti ArcelorMittal. Má silný kovový podklad (Z275), který zabezpečuje vysokou odolnost vůči korozi
a chrání místo řezu. Zrnitost způsobuje tvrdost povrchu a vynikající odolnost. Granite© HDX je řešení určené do agresivních a náročných prostředí.

ambiente

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím